İnternet 23 ARALIK 2013 / 14:35

30 milyon şarkılık hediye

Dünyanın 180’den fazla ülkesinde aylık 12 milyon aktif kullanıcıya müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer ile farklı bir hediye arayışında olanlar sevdiklerine 30 milyon şarkı hediye edebilecekler.

Sevdiklerine sınırsız müzik hediye etmek isteyenler, “Deezer Hediye Kartı”nın 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık Premium+ üyeliklerinden dilediklerini tercih ederek, unutulmaz bir yeni yıl hediyesi verebilirler.

Bilgisayarda, telefonlarda ve tabletlerde, sınırsız ve çevrimdışı mod özelliği ile internet bağlantısına gerek kalmadan 30 milyon şarkıya erişim sağlayan “Deezer Hediye Kartı”nın farklı seçenekleri bulunuyor.

http://bit.ly/1i0Gf5S adresine girerek istedikleri üyeliği seçenler, ödeme bilgilerinin onaylanmasının ardından e-posta adreslerine gelecek mesajdaki aktivasyon kodunu sevdiklerine hediye edebilecekler.

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN