İnternet 23 OCAK 2014 / 10:26

61 milyon Turkcell gösterimi

Turkcell Superonline, Google’ın "Double Click Rich Media" galerisinde dünyaya örnek olarak gösterilen sayısal iletişim uygulamalarını dörde çıkararak, Türkiye’den en fazla çalışmaya sahip şirket oldu.


Turkcell Superonline, bu ay seçilen iki yeni çalışmasıyla birlikte Google Double Click Rich Media Gallery’de yer alan Youtube Masthead uygulamalarının sayısını dörde çıkardı. Masthead uygulamaları Alafortanfoni tarafından hazırlanan fiber internet tanıtımı ve Fiber 3’lük kampanyası, Fikirbaz-Zenger tarafından hazırlanan Gece Kuşu kampanyası ve Pharos tarafından hazırlanan bir aylık bedava internet kampanyasına ilişkin çalışmalar oldu. Turkcell Superonline’ın bir aylık bedava internet kampanyasına ilişkin Aralık ayı masthead’inin aldığı gösterim sayısı 61 milyona ulaştı.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN