İnternet 03 MART 2014 / 16:01

Bilyoner.com’dan ücretsiz maç yayını

Bilyoner.com üyeleri artık Almanya’dan İspanya’ya Avrupa’daki dev liglerin tüm futbol karşılaşmalarının yanı sıra İspanya Kral Kupası, İtalya Kupası ve Euroleague basketbol maçlarını canlı olarak izleyebiliyor. 

Bilyoner.com, yeni hizmeti Canlı Yayın’ı kullanıma sundu. Yeni hizmet sayesinde, tüm Bilyoner.com üyeleri kupon yapma şartı olmaksızın, Avrupa’nın önde gelen birçok ligindeki tüm futbol ve basketbol karşılaşmalarını ücretsiz ve canlı olarak izleyebiliyor.

Bilyoner.com üyelerinin canlı izleyebildikleri lig ve kupalardan bazıları Almanya Bundesliga, İspanya La Liga ve bu yıl finalinde El Clasico heyecanı yaşayacağımız İspanya Kral Kupası (Copa del Rey) olarak sıralanıyor. Ayrıca İtalya Kupası, Almanya Kupası ve basketbolun Avrupa’daki en önemli organizasyonu Euroleague de canlı yayınlanacak turnuvalar arasında yer alıyor. Canlı yayınların sayısının önümüzdeki dönemde artırılması planlanıyor.

İlk aşamada Bilyoner.com adresinde web üzerinden gerçekleşecek canlı yayınlar, çok yakında Android, iPhone ve tablet uygulamalarının yanı sıra mobil site ile mobil cihazlara da taşınacak.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics