İnternet 09 NİSAN 2014 / 10:48

BJK Yandex için kamera karşısında

Beşiktaş futbol takımının kaptanı Tolga Zengin ve başarılı futbolcuları Veli Kavlak, İsmail Köybaşı, Oğuzhan Özyakup ve Ersan Gülüm BJKYandex için kamera karşısına geçti. Beşiktaş Jimnastik Kulubü futbolcuları, BJKYandex için hazırlanan videoda taraftarlarını İnternette arama yaparken BJKYandex’i kullanarak takımlarını desteklemeye davet etti. Çekimleri Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleşen videoda, ünlü futbolcuların kendi aralarındaki diyaloglarına ve taraftarlarına seslendikleri mesajlarına yer veriliyor.

Beşiktaş ile ilgili en güncel haberlerin, özel kampanyaların ve merak edilen tüm soruların cevaplarının bulunduğu BJKYandex’i kullanan taraftarlar, kulüplerine her zaman sağladıkları manevi desteğin yanında İnternet’te yaptıkları her aramayla da maddi destek veriyorlar.

Beşiktaşlı futbolcuların rol aldığı videoyu http://www.dailymotion.com/video/x1lycal_bjkyandex-tanitim-filmi_sport linkinden izleyebilir, detaylı bilgi için futbolaski.yandex.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, ayrıca kulübe özel tasarlanan BJK temalı Yandex.Browser’ı indirebilirsiniz.

 

 

 
ETİKETLER : BJKYandex

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN