İnternet 09 NİSAN 2014 / 10:48

BJK Yandex için kamera karşısında

Beşiktaş futbol takımının kaptanı Tolga Zengin ve başarılı futbolcuları Veli Kavlak, İsmail Köybaşı, Oğuzhan Özyakup ve Ersan Gülüm BJKYandex için kamera karşısına geçti. Beşiktaş Jimnastik Kulubü futbolcuları, BJKYandex için hazırlanan videoda taraftarlarını İnternette arama yaparken BJKYandex’i kullanarak takımlarını desteklemeye davet etti. Çekimleri Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleşen videoda, ünlü futbolcuların kendi aralarındaki diyaloglarına ve taraftarlarına seslendikleri mesajlarına yer veriliyor.

Beşiktaş ile ilgili en güncel haberlerin, özel kampanyaların ve merak edilen tüm soruların cevaplarının bulunduğu BJKYandex’i kullanan taraftarlar, kulüplerine her zaman sağladıkları manevi desteğin yanında İnternet’te yaptıkları her aramayla da maddi destek veriyorlar.

Beşiktaşlı futbolcuların rol aldığı videoyu http://www.dailymotion.com/video/x1lycal_bjkyandex-tanitim-filmi_sport linkinden izleyebilir, detaylı bilgi için futbolaski.yandex.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, ayrıca kulübe özel tasarlanan BJK temalı Yandex.Browser’ı indirebilirsiniz.

 

 

 
ETİKETLER : BJKYandex

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics