İnternet 16 TEMMUZ 2014 / 14:16

Çevrimiçi satışlara sınırlama getirilmeli

Kasım 2011’den beri çevrimiçi satışa açık olan heradimda.com; Crocs, Birkenstocks, Twigy, Havaianas ve daha birçok markayı barındırıyor.

Kadın, erkek, genç, çocuk gibi herkese hitap ederek farklı ödeme çeşitleri sunan heradimda.com “Beklemeye son!” sloganı ile çalışıyor. Heradimda.com’da satışa sunulan markalar hakkında detaylı bilgi veren HerAdimda.com ‘un kurucusu Banu KAYA şunları dile getirdi:
“İnternet alışverişlerinde 10-15 gün süre ürünün tedariği ve kargo sürelerini minimuma indirmek için yola çıktık. Kendi yaptığımız alışverişlerde bile birçok firmanın daha satış işlemi esnasında ürün elinize şu tarihte ulaşacaktır diyerek verdiği bir aya yakın süreleri hep şaşkınlıkla izledik. Artık yeni dönemde elinde stok bulunan siteler revaçta. Müşterilerimiz aldıkları ürünün hemen ellerine ulaşmasını bekliyorlar. Saat 16:00’ya kadar olan tüm siparişlerimizi aynı gün kargoya vererek ürünün müşterilerimize bir an önce müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.”

Twigy markasının tüm ürünlerini bünyesinde bulunduran HerAdimda.com; babet, terlik, parmak arası terlik, panduf, ev botu, hello kity, şirinler, taraftar terlikleri ve değişik çeşitler sunuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN