İnternet 14 ŞUBAT 2014 / 10:35

Çevrimiçi tatilci sayısı artacak

Tatilsepeti.com,  otel arama motoru trivago ile önemli bir işbirliğine imza attı. Türkiye’nin en saygın tur operatörlerini, 2 bini aşkın yurt içi ve 100 binden fazla yurt dışı oteli, yüzlerce yurt içi ve yurt dışı turu, binlerce uçak bileti destinasyonunu bir arada sunan tatilsepeti.com, 40 ülkede ve 24 farklı dilde hizmet veren trivago ile çalışmaya başlayan ilk Türk şirketi oldu. Bu işbirliğiyle tatilsepeti.com ve trivago kullanıcı sayılarında yüksek artışlar olacağı öngörülüyor.

Yenilikleri ve yatırımlarıyla hızlı büyümesini sürdüren tatilsepeti.com, sektörde önemli bir işbirliğine imza attı. Yıllık 12 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 22 milyonun üzerindeki ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin tatilsepeti.com, dünyanın en büyük otel arama motoru trivago ile işbirliği yaptı. Bu işbirliğiyle tatilsepeti.com ve trivago’nun ziyaretçi sayılarında yüksek artışlar olacağı öngörülüyor.

tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, otel arama motoru trivago’nun Türkiye pazarında da aktif olarak bulunmasından ve yaptıkları işbirliğinden büyük memnuniyet duyduklarını belirterek şunları ifade etti: “Türkiye’nin lider turizm portalı olarak, dünyanın en büyük otel arama motoruyla işbirliği yapmaktan mutluluk duyduk. Bu işbirliğiyle hem trivago’nun hem de tatilsepeti.com’un ziyaretçi sayısında önemli artışlar olacağını düşünüyoruz.”

trivago Akdeniz Ülkeleri Müdürü Chara Georgiadou, bu işbirliği ve hedefleri hakkında şu bilgileri verdi: “trivago olarak 40 ülkede, 24 farklı dilde hizmet veriyoruz. Türkiye’nin lider turizm portalı tatilsepeti.com’la yaptığımız işbirliğiyle şimdi Türkiye’de otel rezervasyonu yaptırmak isteyen kullanıcılarımıza da zengin seçenekler sunuyoruz. Her ay, 45 milyondan fazla kullanıcımız sitemizi tatil planlamalarında başlangıç noktası olarak tercih ediyor. Bu işbirliğiyle bu sayının da hızla artacağını düşünüyoruz.”

 

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics