İnternet 13 MAYIS 2014 / 11:19

Domain etkinliğine geri sayım

Domain Etkinliği’nin üçüncüsü 12 Haziran’da Balmumcu The Plaza Otel’de gerçekleşecek. Sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek Domain Etkinliği, Omega Salonu’nda saat 09:30-17:30 saatleri arasında gerçekleşecek. Etkinlikte her biri alanlarında uzman büyük ve orta ölçekte domain yatırımcıları, domain yayıncıları, hizmet sağlayıcılar, girişimciler ve bilişim hukukçuları konuşmacı olarak söz alacak.

Etkinliğin düzenleyecisi olan Yusuf Esenkal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada gerçekleştirdikleri ilk iki etkinliğin Türkiye domain ekosistemine pozitif katkılarının olduğunu belirtti. Bu etkinlikten de en büyük beklentinin, domain’e dair bilgi ve bilinç seviyesini yükseltmek, sektörden insanların birbirleri ile iletişim düzeylerini arttırmak olduğunu söyleyen Esenkal, “Domain Etkinliği'ndeki amaç portföy sahiplerini bir araya getirmek, onların kendi aralarındaki iletişimini artırmak ve bilgi aktarımını sağlamak. Bunu sağlamak için de birleştirici unsurları toplantıda kullanmak. Türkiye ekonomisi bilişim sektörün ile daha da büyüyecek” dedi.

Bilgi için: http://www.domainetkinligi.com

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN