İnternet 03 ARALIK 2013 / 10:26

Doping'e özel asistan hizmeti

Alternatif operatörlerden Millenicom, canlı destek alma imkanı sağlayan "Doping Asistan" masaüstü kısayolu ile kullanıcıların bilgisayar başından tüm sorularına anında cevap veriyor.

Bilgisayarın sağ alt köşesinde küçün bir ikon olarak duran ve her an bir tıkla erişilebilen Doping Asistan uygulaması ile internet kullanımı, fatura ve diğer abonelik bilgilerine hızlı ve zahmetsizce ulaşmak online olarak fatura görüntülemek ve ödemek mümkün. Doping Asistan ile kullanıcılar zaman kaybetmeden, tüm çağrı merkezi servislerine online olarak ulaşabiliyor ya da soruları canlı chat imkanı ile yine çevrimiçi olarak müşteri temsilcilerine de iletebiliyorlar.

Doping internet kullanıcıları için tasarlanan çevrimiçi asistan hizmeti, gün içerisinde ihtiyaç duyulabilecek bilgilere, yeni kampanya ve duyurulara erişilmesini sağlıyor.

 

 
YORUMLAR
ersin s. 30 ARALIK 2013 / 19:16 0 0
güzel hizmet olmuş. gerçi ben doping.com.tr den de hallediyordum çoğu işimi ama güzel.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN