İnternet 11 ŞUBAT 2014 / 09:36

DRD Filo Kiralama’ya destek Nexum’dan

Nexum, filo kiralama markası DRD’nin internet ve sosyal medyadaki çözüm ortağı oldu. DRD web sitesinin geliştirme çalışmalarını tamamlayan Nexum aynı zamanda DRD’nin sosyal medya hesaplarını da yönetiyor. www.drd.com.tr web sitesini kullanıcı beklentileri kapsamında geliştiren DRD, site üzerinden günlük olarak araç ve filo kiralama hizmeti de vermeye başladı.

Altyapı çalışmaları Nexum tarafından gerçekleştirilen web sitesi kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlandı. Kullanıcılar teklif almak için talep formu doldurabiliyor, online işlemler sayesinde de hasar durumu, ceza geçmişi gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyor.

Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimi sürecinde, DRD, farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştiriyor.
ETİKETLER : Nexum
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN