İnternet 11 HAZİRAN 2014 / 12:08

Dünya Kupası için özel sayfa

Dünya Kupası sürecince futbolseverler aradıkları tüm bilgilere Yandex üzerinden erişebilecek. Maç bilgileri ve grupların istatistiklerinin yanı sıra canlı anlatım ve golleri izleme seçenekleri ile maç sonrası gollere ve özetlere doğrudan erişebilme gibi seçenekler Yandex kullanıcılarına sunulacak.

2014 Dünya Kupası için hazırlanan hizmetlere hem arama sonuç sayfasında, hem de Dünya Kupası özel sayfası üzerinden erişilebilecek. Yandex, maç öncesi, maç esnası ve maç sonrası için özel olarak tasarlanmış sonuç ekranları ile kullanıcılara çok detaylı veriler sunulacak. Maç öncesi ekranında takımlarla ilgili kadro bilgileri, maç saati ve maçın hangi kanalda yayınlandığı bilgisine ulaşılabilecek. Maç esnasında ise maçın canlı yayın bağlantısının linki paylaşılacak. Bunun yanı sıra, izleyecek durumda olmayan kullanıcılar da Yandex’in özel olarak sunduğu canlı yazılı anlatımdan maçı takip edebilecek. Maç bitiminde ise kullanıcılar Yandex üzerinden doğrudan maçın özet linkine erişip, özeti izleyebilecekler. Tüm bu bilgilere erişmek için arama sayfasına örneğin “Brezilya maçı” ya da “Brezilya Hırvatistan” gibi ifadeler yazmak yeterli.

Tüm detaylar Yandex’te

Turnuvanın geneli hakkında en detaylı bilgilere de yine Yandex üzerinden erişmek mümkün olacak. Futbolseverler gruplardaki puan durumlarını veya gelecek maçların bilgilerini arama sayfasına “dünya kupası gruplar” ve “dünya kupası fikstür” gibi ifadeler yazarak kolaylıkla görebilecekler. Tüm bunlara ek olarak takımlar ve oyuncular için de özel bilgilendirmeler yapılacak.

Yandex’in Dünya Kupası için hazırladığı özel sayfada turnuva boyunca ya da son saat içerisinde kupa hakkında kullanıcıların en çok aradıkları içerikler yer alacak. f14.yandex.com.tr adresinden erişilecek olan sitede arama sonuç sayfalarında verilen detaylı bilgiler de sayfada yer alacak.

 
ETİKETLER : yandex

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics