İnternet 18 ŞUBAT 2014 / 14:15

Eğlence dünyasında yeni portal yayında

Cardtek Group şirketlerinden CordisNetwork Focus ve Funclub işbirliğiyle, eğlence dünyasına yön verecek yeni portal yayın hayatına başladı. Üyelerine, Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü sanatçılarının organizasyonlarına katılma imkanının yanı sıra, bir çok farklı avantaj sağlayan Funclub, internet sitesi ve mobil uygulamalarda, İOS ve Android aplikasyonlarıyla işleyen bir sistem olarak tasarlandı.


Türkiye’deki sanatçıları bir araya getiren ilk resmi hayran sitesi, www.funclub.com.tr’yi ziyaret eden kullanıcılar, sevdikleri sanatçıların konser ve programları ile ilgili bilgi edinebiliyor, fotoğraf ve videolarını inceleyebilmenin yanı sıra, sosyal medyada gerçekleştirdikleri paylaşımları görebiliyorlar. Site üyeleri ise, bu organizasyonların biletlerini herkesten önce satın alabilme imkanının yanı sıra, konserler sırasında çeşitli sürprizlerle de karşılaşıyorlar.

CordisNetwork, Funclub sitesinin tüm sistem altyapısını hazırlayarak yönetimini gerçekleştiriyor. Geliştirilen sistemle üye olmak isteyenler internet üzerinden siteye kayıt yaptırıyorlar. Kayıt sonrası üye kartının hazırlanması ve kişisel bilgilerin saklanması aşamasında sistem güvenliğini sağlayan CordisNetwork aynı zamanda 7/24 müşteri hizmetlerini de veriyor. Üyeler, site üzerinden kartlarına yapılacak özel yüklemelerle, katılacakları organizasyonlarda kendilerine özel avantajlarla karşılaşıyorlar.

Focus ve Funclub ile gerçekleştirilen işbirliğinin eğlence dünyasına yeni bir soluk kazandıracağını belirten CordisNetwork Genel Müdür Yardımcısı Hasan Murat Yağcı, “Böylece tüm dünyadaki “resmi fun club”lardan çok daha fazla olanağa sahip bir siteyi hayata geçirdik. Hayranlar, bu sayede sevdikleri sanatçılarla etkileşime girip onlarla ilgili her tür habere ilk elden ulaşabilecekler. Bunun yanında sitenin kişiye özel kampanyalarından da faydalanarak çok renkli bir eğlence dünyasının içine adım atacaklar.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics