İnternet 13 MAYIS 2013 / 14:33

Enerji avcıları aranıyor

Zorlu Enerji Grubu, yaz tatiline girmeye hazırlanan çocukları, “enerji, enerji kaynakları ve enerji tasarrufu”nu eğlenceli bir dille anlatan bir web sitesiyle buluşturuyor. 

Zorlu Enerji Grubu, enerji ve enerji kaynaklarının doğru kullanımını anlatmak için hayata geçirdiği www.enerjisitemiz.com adresli çocuk web sitesi kapsamında, yaz tatiline girmeye hazırlanan çocuklar için bir sürpriz hazırladı. Grup, “Enerji Avcıları” adlı özel bir oyun tasarlatarak, çocukları enerjinin keyifli ve ilginç dünyasını keşfetmeye ve enerji tasarrufu konusunda heyecanlı bir yarışa katılmaya davet ediyor.  Oyunda çocukların, ev ve bahçede dolaşarak kendine tanınan kısıtlı süre içinde enerji tasarrufu yapabilecekleri durumları keşfetmeleri ve ona verilen görevleri en hızlı şekilde tamamlamaları bekleniyor.

“Enerjinin hayatımızdaki rolü konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz”

Çocuklara dijital medya aracılığıyla da ulaşarak onlarda enerji, enerji kaynakları ve enerji tasarrufu hakkında belirli düzeyde bir bilinç geliştirmeyi amaçladıklarını belirten Zorlu Enerji Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Şebnem Erverdi, şunları söyledi:

“www.enerjisitemiz.com adresli web sitemizde çocuklar için interaktif, güncel, eğitici, yaratıcılıklarını destekleyen ve eğlenceli bir oyun yaratarak onlara bir tatil hediyesi vermek istedik. Çocuklarımız, Enerji Avcıları adlı oyunla hem eğlenip hem birbirleriyle rekabet edebilecekler ve bu arada günlük yaşamlarında ne kadar çok enerji tasarruf edebileceklerini görebilecekler. Oyunun yanı sıra web sitesinde enerjinin öyküsünü, enerji kaynaklarını ve tasarruf yöntemlerini, fotoğrafları ve videoları da bulabilecekler.”
ETİKETLER : Şebnem Erverdi Zorlu
YORUMLAR
israfil güvenç 24 MART 2017 / 19:01 0 1
sınırsız enerji devletim elimten tutsun yıllık enerjiye 60 milyar yurt dışına ödeyene kadar yurt dışına 200 milyar enerji satan ülke konumuna gele bilinsin ne yazıkki ülkemizde beyin gücüne önem verilmiyo ya birileri keşfediyo alıpda götürüyolar yada birilerinin işine gelmeyince ölü bulunuyo allah rızası işin bilen biri beni sadece 10 dakikasını ayırsın bakın ülkemiz enerji ital edenmi yoksa satanmı olacak 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics