İnternet 09 HAZİRAN 2014 / 14:05

İletişimde yaratıcılığa destek

İletişim sektörünün analiz ve ölçümlemede önde gelen kurumlarından olan Holmes Report Dergisi tarafından her sene bütünlük ve etkinlikte en üst seviyeye ulaşan halkla ilişkiler çalışmalarının ödüllendirildiği Sabre Ödülleri’nde TTNET’e iki ödül geldi.

TTNET Türkiye Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, “Sektörde öncü rol oynayan TTNET olarak, müşterilerimize bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunma hedefiyle çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

TTNET’in Kurumsal İletişim ekibi, iletişim projeleriyle iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden Sabre tarafından “En İnovatif Kurumsal İletişim Ekibi” ödülünün sahibi oldu.

TTNET’in diğer ödülü aldığı İnternetle Hayat Kolay Projesi ile “Türkiye” kategorisinde “En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” seçildi. Proje kapsamında bugüne kadar yaklaşık 4 bin kişiye internet okuryazarlığı eğitimi verdi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN