İnternet 02 NİSAN 2013 / 11:26

İnternet üzerinden başvuru zamanı

Sanal oyun endüstrisinde, oyuncuların oyun içi harcamalarını güvenli ve hızlı yapmaları için geliştirilen ve ön ödemeli kart özelliği ile kullanıcılarına kontrollü harcama yapma olanağı sunan PaybyMe Kart'ın resmi internet sitesi ve Facebook sayfası artık yayında. Oyuncuların fikir ve taleplerini sosyal medya ortamında dinleme amacında olan PaybyMe Kart, hem kullanıcıya daha hızlı bilgi verecek, hem de kullanıcının kendisine kolay ulaşmasını sağlayacak.

Kartı kullanan ya da yapıyı merak edenler için tek bir adreste toplanan bilgilere ek olarak, ürünün Facebook sayfası yakında uygulamalar ve kampanyalara da yer verecek. PaybyMe Kart ile ilgili gelişmeler önce Facebook sayfasından beğenenler ile paylaşılacak.

İnternet sitesinden kart hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilecek. Kartın diğer ödeme seçenekleri karşısındaki artılarının, nasıl kullanılacağının, nerden alınabileceğinin, nereden para yüklenebileceğinin, oyuncuya sağlayacağı güven ve kolaylıkların oyuncular tarafından adım adım keşfedilmesini hedefleyen internet sitesi, kartın kimliğini yansıtıyor. İnternet sitesi üzerinden "Bağlan" tuşuna basıp sadece 13 haneli PID kodunuzu girerek sanal hesabınıza ulaşabiliyor ve harcamalarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca PaybyMe Kartın ödeme seçenekleri arasında yer aldığı oyunların hangileri olduğuna da bu siteden ulaşılabiliyor.
ETİKETLER : PaybyMe

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics