İnternet 21 MART 2014 / 12:03

İnternete sansürsüz erişim için

CyberGhost Özel Sürümü’nü internet sansürlerine karşı tepki olarak kullanıcılarının hizmetine bir yıl boyunca ücretsiz olarak sunuyor.internetisfreedom.com sitesinde, interneti ‘Bilgiye sınırsız erişimi sağlayan ve insanların düşüncelerini, fikirlerini ve inançlarını ifade etmeye izin veren harika yer' olarak tanımlayan CyberGhost,  özel sürümünü  internet kullanıcılarına  bir yıl boyunca ücretsiz kullanma imkanı sağlıyor.

http://internetisfreedom.com/tr bağlantısına tıklayıp e-posta adresinize girdikten sonra, e-posta adresinize gelen doğrulama mailini onaylamanız gerekiyor. CyberGhost, tam şifreleme, eksiksiz gizlilik ve tüm web üzerindeki içeriğe sınırsız erişim garanti eden yüksek hızlı hizmet göndereceğini temin ediyor.
YORUMLAR
Mustafa Demir 24 NİSAN 2014 / 20:05 0 0
bilgilendirme için çok teşekkürler bthaber fakat ben cyberghost'u sizden öğrenip kurdum. şu an değişik mail'ler, reklamlar ve sürekli kesilen bir bağlantı, torrent'i desteklemeyen bir bilgisayar ve güvenlik sorunlarınlarıyla karşı karşıyayım. PureVPN kullanmaya başlayacağım artık, cyberghost'tan kaçınılmalı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics