İnternet 11 EKİM 2013 / 10:09

İnternetin en iyileri belli oldu

İnternetin en iyileri belli oldu. Doruknet’ in düzenlediği 11. Altın Örümcek web ödülleri sahiplerine kavuştu. Doruknet’in gerçekleştirdiği 11. Altın Örümcek web ödül töreni 9 Ekim’de Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerine dağıtıldı. Btnet’in medya sponsorluğunu gerçekleştirdiği web ödülleri, internet dünyasını bir araya getiren kokteylin ardından Cenk ve Erdem ikilisinin sunumunda web ödülleri pek çok kategoride değerlendirilerek dağıtıldı.

Yarışma ağ ve İnternet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştiriliyor.

Altın Örümcek Web Ödülleri’nin jürisinde İnterpromedya BThaber Genel Yayın Yönetmeni Fatih Sarı, DesiBel Ajans Direktörü Levent Daşkıran, Türkline Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Sütiş, TicTacBoom Genel Koordinatör Cem Çınlar, Microsoft Reklam ve İçerik Danışmanı İlker Ermurat, Puremind Firma Sahibi Doruktan Türker, PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren, Pixelplus Interactive Yönetici Ortağı Can Özinci ve Mustafa İçil gibi internet dünyasının önde gelen isimleri yer aldı.

Törenin açılışını Doruknet Genel Müdürü Gökhan Erkman yaptı. Geceyle  ilgili olarak Doruknet Proje Satış Müdürü Serdar Erkesen: “Onbirincisini düzenlediğimiz Altın örümcek web ödüllerine geçtiğimiz yıllara göre daha fazla ilgi ve katılım var. Umuyoruz ki bu ilgi ilerleyen yıllarda artacak. İnternet dünyasını bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. İnternet alışverişini yaygınlaştırmak, e-ticaret sektörünü destekleyen çalışmaların önünü açmak istiyoruz. Bu yüzden bu alanda başarılı çalışmaları teşvik etmeye çalışıyoruz. Bu gece gördüğümüz yüksek katılım da bu konuda doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi” sözleriyle Altın Örümcek organizasyonlarını değerlendirdi.
Doruknet Ege Bölge Müdürü Canan Enbatan “internet yaygınlığı hala oldukça düşük. Barındırma maliyetleriyse yüksek. İnternet reklam gelirlerinden beklenti artıyor ancak bunu karşılamak henüz kolay değil” dedi.
Altın Örümcek Web Ödülleri Kazananlar
Bankacılık ve Finans: akbank.com.tr, İnternet bankacılığı: garanti.com.tr, E-ticaret: limango.com.tr, BT: ttnet.guvenlik.com.tr, Mobil web: turkcell.com.tr, Telekomünikasyon: ttnet.com.tr, İnternet Haber sitesi: ntvmsnbc.com, Banner: Lassa , Portal: tvyo.com.tr, Kurumsal web: turkishairlines.com.tr, Kamu’da tuzla.bel.tr, Eğitim: Teb.jr.com.tr, Otel: hillsidebeach.com.tr, Gayrımenkul-emlak: varyapmeridian.com.tr, Sağlık:medicalpark.com.tr,, Sigortacılık:garantiemeklilik.com.tr, AVM: akmerkez.com.tr, Yaşam: gecmisgazete.com.tr , Sosyal iletişim: gnctrkcll.com.tr ,STK: siddetekarsiyüzbinsms.com.tr , Ünlü: fundaarar.com.tr,

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics