İnternet 17 OCAK 2013 / 11:26

İşAra uygulaması Android’de

İnsan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından hayata geçirilen İşAra uygulaması, iPhone’dan sonra Android işletim sistemli cihazlar için de kullanıma sunuldu. İşAra uygulaması kullanıcıların Kariyer.net’te ilgilendikleri iş ilanlarını günün her anında takip ederek;  uygun ilanlara zaman ve mekan sınırı olmadan anında başvurma imkanı sunuyor.

Kariyer.net tarafından 9 Kasım’da kullanıma sunulan İşAra uygulaması kullanıcılar tarafından iki ayda 114 bin kere indirildi. Uygulama içindeki sayfalar, kullanan kişiler tarafından 9,5 milyon kez görüntülendi.

İş ilanları yakın takipte

iPhone’dan sonra Android işletim sistemli cihazlar için de geliştirilen Kariyer İşAra uygulamasının öne çıkan özelliği, adayların takip etmek istedikleri iş için kriterlerini girip, takip listesi oluşturmaları ve belirledikleri kriterlere uygun yeni iş ilanlarına anında haber kaynaklarından ulaşabilmeleri. Böylece iş arayanlar, tekrar tekrar kriter girmeden, kendilerine uygun iş ilanlarına anında ulaşabiliyorlar.

Özgeçmiş yenileyerek iş ilanlarına anında başvuru yapma imkânı

Android işletim sistemli cihaz kullanan Kariyer.net üyeleri de İşAra uygulamasıyla iş ilanlarına anında ulaşarak başvuru yapabiliyor ve başvurularına yapılan cevapları takip edebiliyor. Kullanıcılar, uygulamayla özgeçmişlerini güncelleyerek yeni bilgiler ekleyebiliyor ve anahtar kelimeler ile yeni iş ilanı arayabiliyor.

 

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics