İnternet 12 ŞUBAT 2014 / 14:37

İstenmeyen SMS'ler için “Beni Arama” servisi

İstenmeyen kısa mesaj ve aramaların azaltılmasını sağlamayı amaçlayan 2012 yılında kurulan tarafsız platform Numara Şikayet, telefonunuza gelen ilgilenmediğiniz reklam veya bilgilendirme içerikli kısa mesaj ve aramaların sizin tarafınızdan istenmediğini şirketlere iletmenin kolay bir yolunu sunuyor.

Numara Şikayet (http://www.numarasikayet.com) sistemi tarafından sunulan "Beni Arama" servisi ile kullanıcılar pazarlama içerikli çağrı/kısa mesaj alma tercihlerini Numara Şikayet'e bildiriyor, şirketler ise reklam gönderimi yapmadan önce bu servisi sorgulayıp, sonuca göre gönderim yapabiliyor.

Bu şekilde kısa mesaj/giden çağrı kanalı ile reklam aktivitelerini gerçekleştiren şirketler müşteri deneyimlerini olumsuz yönde etkilemiyor, mesajlar sadece hedeflenen kullanıcılara ulaşıyor.

8 binin üzerinde kayıtlı kullanıcısı, 15 binin üzerinde şikâyeti, ücretsiz mobil uygulamaları ile www.numarasikayet.com, ücretli ve ücretsiz kurumsal hesapları ile şirketlere gelişmiş bir şikâyet yönetim platformu sunuyor.
ETİKETLER : www.numarasikayet.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics