İnternet 25 KASIM 2013 / 17:44

Jimdo'nun mobil uygulamasına talep yoğun

Dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcısı olan site kurma servisi Jimdo'nun, geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunduğu mobil uygulaması büyük bir başarıya imza attı. iOS cihazlar için Türkçe'nin de aralarında bulunduğu 11 dilde sunulan uygulama büyük bir başarıya imza attı. Uygulama bu güne kadar 109 farklı ülkede 150 bin defadan fazla indirildi. 46 ülkede AppStore'da tavsiye edilen uygulamalar arasına giren Jimdo-App, 4.5 yıldızlık değerlendirmesiyle kullanıcıların da beğenisini kazanmış durumda. 

Jimdo, hiçbir teknik önbilgi gerektirmeden bireysel ve kurumsal site kurmayı, blog oluşturmayı ve e-ticaret yapmayı sağlayan bir web site kurma servisi. Alanında bir yenilik olarak mobil cihazlardan site kurma ve düzenlemeyi sağlayan uygulamada, iPhone ve iPad'lerle Jimdo sitelerine resim ve metin yüklemek, resim galerisi oluşturmak, ve site istatistiklerini incelemek mümkün. Yeni özelliklerle daha da geliştirilen uygulama, son haliyle iOS 7 işletim sistemine de uyumlu hale geldi. Bu sayede en üst güncellik seviyesine gelen uygulamaya kullanıcıların istekleri doğrultusunda yeni özellikler de eklendi.

Bireysel ve kurumsal web sitesi kurma alanına getirdiği yeniliklerle öncülük etmek isteyen Jimdo, masaüstü sürümünü geliştirmenin yanı sıra mobil uygulamasının Android sürümü üzerinde de çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 10 milyonuncu Jimdo sitesini kutlayan şirket, son gelişmelerle mobil alanda giderek büyümeyi hedefliyor.
ETİKETLER : Jimdo Jimdo-App

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics