İnternet 23 TEMMUZ 2013 / 14:26

Konut için yeni arama motoru

Emlak arama motorları markalarından biri olan emlakjet.com, evlilik hazırlığı yapanlara pek çok konut seçeneği sunuyor. Sitede, satılık ve kiralık yüzlerce gayrimenkul, alıcı ve kiracılarını bekliyor. Evlenecek çiftler emlakjet.com’a tıklayarak istedikleri bölgede, istedikleri fiyat aralığında, istedikleri özelliklerde ve istedikleri ödeme koşullarındaki emlak seçeneklerini kolayca bulabiliyor.

Her emlak türünde arama yapabilme olanağı sunuluyor
Yatırımcılar tarafından en fazla tercih edilen emlak arama siteleri arasında yer alan emlakjet.com’da birçok farklı emlak türünde de rahatlıkla arama yapılabiliyor. Site üzerinde, daire, villa, yazlık, dükkan, arsa, otel, bina ve daha birçok gayrimenkul türünde arama yapılabiliyor. emlakjet.com’un yatırımcılara sunduğu bir diğer avantaj ise, anlık fırsatları kullanıcılarıyla buluşturması. Site, fiyatı düşen gayrimenkuller konusunda kullanıcılarını bilgilendirerek, yatırımcılara kısa süreli fırsatlardan faydalanma olanağı veriyor.
ETİKETLER : emlakjet.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN