İnternet 03 EKİM 2013 / 17:12

Kullanıcı deneyimiyle dolu haftasonu

Kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik üzerine Türkiye’nin ilk etkinlikler serisi olan UX Weekend, İstanbul ile başlıyor. Userspots ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Enformatik Bölümü iş birliği ile düzenlenen etkinlikte, 30 öğrenci ve profesyonel 56 saat boyunca bir arada çalışarak kullanıcı dostu arayüzler ve sistemler geliştirecek.

Farklı disiplinlerden katılan 30 öğrenci ve profesyonel, mentorları eşliğinde 56 saat boyunca bir arada çalışarak kullanıcı dostu arayüzler ve sistemler geliştirecek. UX Weekend İstanbul, 4-5-6 Ekim 2013 tarihlerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Fındıklı Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Markalara kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi tasarımı konusunda servisler sunan Userspots ve MSGSÜ Enformatik Bölümü iş birliği ile düzenlenen UX Weekend İstanbul, Türkiye’de kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirliğin farkındalığını artırmayı ve farklı sektörlerin bir arada çalışmalarına ortam yaratmayı amaçlıyor. 4 Ekim Cuma günü saat 15.15’de MSGSÜ Fındıklı Kampüsü’ndeki buluşma ile başlayacak etkinlik, 6 Ekim Pazar günü saat 18.00’deki sunumlar ve kokteyl ile sona erecek.

Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgiye www.userspots.com/ux-weekend-ist adresinden ulaşılabiliyor.


 

ETİKETLER : UX Weekend

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics