İnternet 18 OCAK 2013 / 11:46

Mezun.com arayüzünü yeniledi

Yurtdışında eğitim ve yaşam konusunda bilgi ve birçok farklı uygulamayı kullanıcılarına sunan Mezun.com, yenilenen arayüzü ile yayında.

Aranılan her türlü bilgi ve hizmete daha kolay ulaşılabilmesi için yenilenen mezun.com’daki önemli değişikliklerden biri “Uygun Eğitim Bulma Formu.” Kişiye özel en uygun üniversiteyi, sertifika programını ya da dil okulunu bulmak amacıyla oluşturulan bu form aracılığıyla kullanıcılar kişisel bilgilerini sisteme giriyorlar; ardından form dolduran kullanıcılar mezun.com yurtdışı eğitim uzmanları tarafından telefon ile aranıyor ve veri tabanında yer alan 5 binden fazla kurum arasından kişiye özel en uygun üniversiteler, sertifika programları veya dil okulları belirleniyor.

Yeni Mezun’da burslar, eğitim haberleri ve etkinliklerden de anında haberdar olmak mümkün. Pazartesi günleri yenilenen “Haftanın Fırsatı” bölümünde o hafta içerisinde yer alan burs, kampanya, yarışma vb. tüm fırsatları takip edebiliyorsunuz.

“Eğitim Arama” motorunu kullanarak; almak istediğiniz eğitim türü ve ülke bilgilerini girerek, binlerce okul arasından size en uygun okulların listesine ulaşabilir ve okulların profil sayfalarına bakabiliyorsunuz.

“Eğitim Almak İstediğiniz Ülke” bölümünde ise gitmek istediğiniz ülkeyi seçerek, o bölge hakkında merak ettiğiniz her türlü sorunun cevabını bulabiliyorsunuz.

Vize ve konsolosluk bilgilerine ulaşabileceğiniz “iVize”, burs haberlerini takip edebileceğiniz “Burs Duyuruları”,  uluslararası görüşmelerinizi en uygun fiyatlarla aramanızı sağlayan “Mezun Call” ve İngilizce kelime bilginizi geliştirebileceğiniz “iKelime” mezun.com’un mobil uygulamalarında bazıları.

 

 
ETİKETLER : mezun.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics