İnternet 12 ARALIK 2013 / 10:52

Mobilde ücretsiz müzik keyfi

Bugünden itibaren Spotify kullanıcıları milyonlarca şarkıya mobil cihazlarından ücretsiz ulaşabilecek. Çalma listelerinin tadını çıkarmak, yeni müzikler keşfetmek ya da favori sanatçılarının tüm albümlerini dinlemek isteyenler için Spotify artık mobil cihazlarda ücretsiz. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Spotify'ın kurucusu ve CEO'su Daniel Ek: "Bugün, müzikseverlere akıllı telefon ve tablet tarihinin en iyi ücretsiz müzik deneyimini sunuyoruz. İster spor salonuna gidin ister arkadaşlarınız ile parti verin. Sadece arkanıza yaslanın ve Spotify’ın hayatınızın her anına en uygun müziği size sunmasına izin verin” dedi.

Spotify Premium, isteğe bağlı, reklamsız, çevrimdışı, yüksek ses kalitesine sahip üst düzey müzik dinleme deneyimini sunmaya devam ediyor

Sizin müziğiniz ve Spotify Connect ile evdeki müzik sisteminizi kolayca kontrol edebilmenize olanak tanıyor.

Spotify, iOS ve Android kullanıcıları için, App Store'dan ve Google Play'den indirilebilir.

 

Spotify'ın yeni mobil deneyimi

  • Oluşturduğunuz kendi çalma listelerinizi ve takip ettiğiniz insanların çalma listelerini karışık dinleyin.

  • Spotify ile yeni müzikleri keşfedin, kaydedin, karışık dinleyin ve paylaşın.


En sevdiğiniz sanatçılar

  • Belirli bir sanatçıyı mı dinlemek istiyorsunuz? Sadece karışık çalma tuşuna basın ve sanatçının tüm diskografisini Spotify’da dinlerken arkanıza yaslanın.

  • Dinlemek istediğiniz sanatçının benzerleriyle yetinmeyin. İstediğiniz sanatçıdan sadece 20 dakikada bir şarkı dinlemek zorunda kalmayın.


Yeni çalma listeleri keşfedin

  • Koşuya veya spor salonuna mı gidiyorsunuz? Spotify’da bir kilometre daha fazla koşabilmenize yardımcı olacak çalma listeleri var.

  • Hayatınızın belli bir anına en uygun müziği istediğinizi biliyoruz. Spotify’da her ruh halinize, her müzik türüne veya her ana uygun şarkılar var.


 

 
ETİKETLER : Spotify

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics