İnternet 21 ARALIK 2012 / 12:05

muzikicinefes.com ile Bülent Ortaçgil şarkıları

Birsen Tezer, Jehan Barbur ve Ceyl’an Ertem, muzikicinefes.com ev sahipliğindeki “Kadın Sesi Değmiş Şarkılar” konserinde Bülent Ortaçgil ile aynı sahneyi paylaştı.

Bülent Ortaçgil; Birsen Tezer, Jehan Barbur ve Ceyl’an Ertem ile birlikte, “Kadın Sesi Değmiş Şarkılar” adıyla çok özel bir projeye imza attı. Efes tarafından 2010 yılında hayata geçirilen müzikseverlerin sevdiği şarkılara ücretsiz ve anında ulaşmasını sağlayan, yasal müzik platformu muzikicinefes.com’un ev sahipliğinde garajistanbul’da 20 Aralık Perşembe akşamı gerçekleşen konserde, dört müzisyen ilk kez aynı sahneyi paylaştı.

Konserde, Birsen Tezer, “Kimseye Anlatmadım” ve “Aşk Var”, Jehan Barbur, “Hiç Canım Yanmaz” ve “Eylül Akşamı”, Ceyl’an Ertem ise “Bozburun” adlı parçaları seslendirdi. Gecenin sonunda, sanatçıların hep birlikte “Bu Su Hiç Durmaz” şarkısını söyleyerek dinleyenlere sürpriz yaptığı konserin kapanışını, “Oyuna Devam” şarkısı ile yapan Ortaçgil, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Konseri muzikicinefes.com’dan 55 bin kişi canlı izledi

Efes’in; müzikseverlerin sevdiği şarkılara ücretsiz ve anında ulaşmasını sağlayan müzik platformu muzikicinefes.com, platformun resmi Facebook sayfası facebook.com/muzikicinefes ve fizy.org adreslerinden de canlı olarak yayınlandı. Konserin çevrimiçi platformlar üzerinden yapılan eş zamanlı yayınına da ilgi yoğun olurken, yapılan canlı yayınlarla Türkiye’nin dört bir yanında yaklaşık 55 bin kişiye ulaşıldı. Binlerce müzikseveri muzikicinefes.com’da buluşturan konser, bu platformdan daha sonra da izlenebilecek.

 muzikicinefes.com, imzalı albüm ve davetiye kazandırdı

muzikicinefes.com, web sitesini ve resmi Facebook hesabını yakından takip edenleri konser öncesinde ve sırasında ödüllendirmeyi de ihmal etmedi. 10 - 19 Aralık tarihleri arasında facebook.com/muzikicinefes üzerinden sorulan sorulara en çok ve en hızlı doğru cevabı veren ilk 10 kişi konsere çift kişilik davetiye kazandı. Ayrıca, konserin canlı yayını sırasında, canlı yayın sayfasında anlık sorulan sorulara doğru cevabı ilk verenler de, sanatçılara ait imzalı albümlerin sahibi oldu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics