İnternet 04 EYLÜL 2013 / 14:41

reeder'dan e-içerik mağazası reedershop

Türkiye’de tablet bilgisayar ve e-kitap okuyucu pazarının öncüsü reeder, dijital içerik mağazası reedershop ile bir ilke imza atıyor.

reeder, kullanıcılarına karşı sergilediği müşteri odaklı ve ayrıcalıklı yaklaşımı reedershop ile bir adım ileri götürüyor. reeder, kendi kullanıcılarının konforunu reedershop ile desteklerken, diğer Android, IOS ve Windows cihaz sahiplerini de unutmamış. reedershop’u sağladığı ayrıcalıklar ile birlikte tüm mobil cihaz kullanıcıları için sınırsız bir e-içerik merkezi haline getirmiş.  

Gerek web sitesi gerekse mobil uygulamalarıyla çok yakında hizmetinizde olacak olan reedershop; e-kitap, çevrimiçi film ve online müzik satın alma işini kolaylaştırırken rengarenk web sitesi, yüzlerce film, müzik ve kitap seçeneği ile hayatınızı güzelleştirecek.

www.reedershop.com‘da kitap okurken, film izlerken ya da müzik dinlerken binlerce puan kazanacak; okuduklarınıza, izlediklerinize yorum yaptıkça puanlarınızı artıracak, sosyal mecralardan izlediklerinizi, dinlediklerinizi duyurarak, puanlarınızı katlayabileceksiniz. Kazandığınız puanları ise yepyeni filmler, kitaplar ve müzikler için harcayabileceksiniz.

Ekim’de açılışını yapacak olan www.reedershop.com ‘a şimdiden üye olarak, reedershop’un ilk üyelerine sağlayacağı fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 
ETİKETLER : www.reedershop.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics