İnternet 20 OCAK 2014 / 14:37

Saran'ın yüzünü Nexum yeniledi

Nexum, Saran Holding’in web sitesini yeniledi.

Altyapı ve tasarım çalışmaları Nexum Creative tarafından gerçekleştirilen Saran Holding’in web sitesi Parallax Scroll tekniğine uygun olarak yapıldı. Zengin ve katılımcı kullanıcı deneyimi sağlamak için kullanılan kaydırma sistemi trendinin en iyi örneklerinden biri olan Saran Holding Web Sitesi http://saran.com.tr/ kurum itibarını pekiştiren ve kurumun yenilikçi algısını destekleyen bir yapıya sahip.

Yeni iletişim dünyasının trendleri, tüketici beklentileri göz önüne alınarak hazırlanan web sitesinde Saran Holding’e ait tüm hizmetler hazırlanan tasarım sayesinde ana sayfada şirket sunumu gibi takip edilebiliyor.

Kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, başarılı ve öncü çalışmalara imza atan Saran Holding’in yenilikçi anlayışının ve yaklaşımının internet dünyasına yansıması olan web sitesi hem tasarım hem de içerik olarak internet kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN