İnternet 14 ŞUBAT 2014 / 14:44

Sosyal medya üzerinden sınırsız müzik dinleme dönemi

Türkiye’nin dijital müzik platformu TTNET Müzik, kullanıcılarına yeni bir hizmet daha sunuyor. Dijital müzik platformlar arasında sadece TTNET Müzik’te yer alan bu yenilik sayesinde kullanıcılar, TTNET Müzik içeriğinden sosyal medyada paylaşılan şarkıları üye girişi gerekmeksizin sınırsız olarak dinleyebilecekler. TTNET Müzik, sosyal medyadan sınırsız müzik dinleme hizmeti ile birlikte yeni tasarımını da yakında kullanıcılarının beğenisine sunacak. TTNET Müzik’te bulunan bu hizmet ile müzikseverler sosyal medya üzerinden sınırsız müzik dinleme dönemini başlatıyor. Kullanıcılar TTNET Müzik içeriğinden Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda paylaşılan şarkıların ilk 30 saniyesini değil, tamamını sınırsız olarak dinleyebilecekler. Üstelik bu ayrıcalığı yaşamak için üye girişi yapmak gerekmeyecek.

Milyonlarca şarkıyı müzikseverlerle buluşturan Türkiye’nin lider dijital müzik platformu TTNET Müzik, geliştirdiği bu yeni hizmetle dijital müziği daha da yaygınlaştırmaya hazırlanıyor. Müzik yapımcıları lisans anlaşmalarına göre belirli yapım şirketlerini kapsayan bu çalışmanın yakında tüm sektöre yayılması bekleniyor.
ETİKETLER : TTNET Müzik

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN