İnternet 21 OCAK 2014 / 17:30

Tatil.com'dan viral çağrı

Reklamların sayısal mecraya, dahası video alanına kaydığı süreçte bir viral reklam da tatil.com'dan geldi. Tatil.com’un reklam filmleri tüm televizyon kanallarında, sinemalarda ve viral ortamda yayınlanmaya başladı.

Metglobal bünyesindeki www.tatil.com erken rezervasyon indirimlerini duyurmak amacı ile iki reklam filmi ve basın ilanlarından oluşan bir reklam kampanyası hazırladı. Erken rezervasyon yaptırmayanların başına gelenlerin komik bir dil ile anlatıldığı kampanyada, tatil.com’un tatilcilere sunduğu erken rezervasyon fırsatı sayesinde 2014 yaz sezonunun çok daha keyifli ve ekonomik geçeceği mesajı izleyicilere aktarılıyor.

2 günde gerçekleştirilen filmler; ev, ofis, plaj, havuz, düğün salonu gibi farklı temalara göre değişik mekanlarda çekildi. Eğlenceli konseptlerle  reklam kuşaklarında ayrışılırken, markaya canlılık ve dinamizm katılması hedeflendi.. Viral reklamın bir diğer amacı da,  sektör için yepyeni ve canlı bir anlatımla alışılagelmiş tatil reklamlarının sıradanlığını bozmaktı. Özellikle düğün ve halay kareleri ile enerjisi oldukça yüksek olan filmlerin yönetmenliğini Kala Film’den Onur Erdem yaparken fotoğraf çekimlerini PPR’dan Bora Sübakan gerçekleştirdi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics