İnternet 06 HAZİRAN 2014 / 16:50

TurkNet’ten avantajlı kampanya

TurkNet’in yeni kampanyasıyla kullanıcılar 16 Mb’e kadar limitsiz ADSL ve sabah-akşam demeden günün her saati konuşmak için ayda sadece 49,99 TL ödüyor. Kullanıcılarının fatura toplamını düşürmeye odaklanan TurkNet, internet ve telefon faturaları için ödenecek toplam faturayı 49,99 TL’ye kadar düşürmüş oluyor. Üstelik TurkNet bu fiyatı, 24 ay boyunca hiç zam yapmadan, sabit fiyat garantisi ile sunuyor.

TurkNet’in bu en son Tam İletişim Paketi kampanyasının yanında, abonelik için gerekli evrakları kargoyla kullanıcıların kapısına kadar gönderip tüm işleri onların adına halletmesi abonelerin hayatını kolaylaştıran bir uygulama.

 

 
ETİKETLER : TurkNet

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN