İnternet 06 MART 2013 / 10:59

Üniversite öğrencilerine fırsat

Groupon Türkiye, “iDeal” ismini taşıyan uygulamasıyla üniversite öğrencilerine kazanç sağlayacak bir iş ortaklığı sunuyor. “iDeal” uygulaması; dünyadaki diğer Groupon’lar arasında ilk olarak Groupon Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor.

Proje kapsamında Groupon Türkiye’yle irtibata geçerek kampüs temsilcisi olmaya hak kazanan öğrenciler, arkadaşlarıyla, kendilerine özel tanımlanan Groupon kampanyası linkini paylaşıyor ve şehir hayatının keyfini minimum fiyata yaşamalarına yardımcı oluyor, hatta bu link kullanılarak satın alınan her Groupon kuponu üzerinden yüzde 4 kazanç da elde ediyorlar. Bu iş modelini en başarılı şekilde yürüten üniversiteli ise Groupon Türkiye’de staj yapma imkanına sahip oluyor. Groupon Türkiye’nin halen 8 farklı üniversitede kampüs temsilcileri var.

“iDeal” uygulaması, dünyadaki diğer Groupon’lar arasında ilk olarak Groupon Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor. Groupon Türkiye, ilerleyen dönemde bu uygulamayı ev hanımları ve çalışanlara da sunmayı planlıyor. Groupon Türkiye’nin “iDeal” uygulaması kapsamında kampüs temsilcisi olmak isteyen öğrenciler, özgeçmişlerini, e-mail’in konu bölümüne “Groupon Campus” yazarak bilgi@groupon.com.tr’ye gönderebilirler.
ETİKETLER : Groupon Türkiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics