İnternet 06 MART 2013 / 10:59

Üniversite öğrencilerine fırsat

Groupon Türkiye, “iDeal” ismini taşıyan uygulamasıyla üniversite öğrencilerine kazanç sağlayacak bir iş ortaklığı sunuyor. “iDeal” uygulaması; dünyadaki diğer Groupon’lar arasında ilk olarak Groupon Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor.

Proje kapsamında Groupon Türkiye’yle irtibata geçerek kampüs temsilcisi olmaya hak kazanan öğrenciler, arkadaşlarıyla, kendilerine özel tanımlanan Groupon kampanyası linkini paylaşıyor ve şehir hayatının keyfini minimum fiyata yaşamalarına yardımcı oluyor, hatta bu link kullanılarak satın alınan her Groupon kuponu üzerinden yüzde 4 kazanç da elde ediyorlar. Bu iş modelini en başarılı şekilde yürüten üniversiteli ise Groupon Türkiye’de staj yapma imkanına sahip oluyor. Groupon Türkiye’nin halen 8 farklı üniversitede kampüs temsilcileri var.

“iDeal” uygulaması, dünyadaki diğer Groupon’lar arasında ilk olarak Groupon Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor. Groupon Türkiye, ilerleyen dönemde bu uygulamayı ev hanımları ve çalışanlara da sunmayı planlıyor. Groupon Türkiye’nin “iDeal” uygulaması kapsamında kampüs temsilcisi olmak isteyen öğrenciler, özgeçmişlerini, e-mail’in konu bölümüne “Groupon Campus” yazarak bilgi@groupon.com.tr’ye gönderebilirler.
ETİKETLER : Groupon Türkiye
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN