İnternet 28 ARALIK 2012 / 10:25

Webrazzi internetin en iyilerini seçiyor

Türkiye’nin teknoloji blogu Webrazzi, internet sektörünün en iyilerini Webrazzi Ödülleri 2012 ile belirliyor. 31 farklı kategoride gerçekleşecek olan Webrazzi Ödülleri 2012 için oylamalar, 11 Ocak 2013 tarihine kadar sürecek.

İnternet sektörünün en iyilerini seçmek için hazırlanan Webrazzi Ödüllleri 2012’de oy kullanma süreci başladı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Webrazzi Ödülleri’nde, 2012’nin en iyi girişimleri, melek yatırımcıları, mobil uygulamaları, girişimcileri, CEO’ları ve web siteleri olmak üzere toplamda 31 kategoride kıyasıya mücadele gerçekleşecek.

11 Ocak 2013 tarihine kadar devam edecek Webrazzi Ödülleri 2012 oylamalar, Odul.webrazzi.com adresinden Facebook, Twitter ve LinkedIn sosyal medya hesaplarıyla yapılabiliyor.

Dijital pazarlamadan ödeme sistemlerine, e-ticaretten mobil ve oyun sektörlerine kadar en güncel konu başlıklarını ve girişimleri kapsayan kategoriler arasında, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Marka, En İyi Dijital Pazarlama Kampanyası, En İyi Yerli Mobil Uygulama, Yılın Teknolojik Cihazı, En İyi Ödeme Sistemleri Girişimi, En İyi Haber Sitesi, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Ünlü Kişi, vb. gibi başlıklar var.
ETİKETLER : Webrazzi
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN