İnternet 29 OCAK 2013 / 10:03

Yandex tarayıcının yeni sürümü çıktı

Yandex, yeni internet tarayıcısı Yandex.Browser’in 1.5’inci sürümünü piyasaya sürdü. Bir takım güncelleme ve geliştirmelerin yanı sıra, Yandex.Browser 1.5 sürümünün, üç adet yeni özellik barındırdığı belirtildi.

Bu özelliklerden bir tanesinin,  adres çubuğuna tıklandığında açılan ve tablo adı verilen bağlantılar çubuğuna bundan böyle istenilen sayıda bağlantı eklenebileceği açıklandı.

Ayrıca tarayıcının yeni sürümünde, adresi tam olarak hatırlanamayan web  sitelerinin adını adres satırına yazmaya başlayınca ipuçları gösterecek  ve Yandex’in  listesi günden güne uzayan popüler alışveriş siteleri, havayolu şirketleri, bankalar, mobil operatörler ve diğer şirketlerin web sitelerinde gezinmeyi kolaylaştıracak olan “Çabuk Linkler” fonksiyonu bulunacak. Çabuk Linkler, geçiş yapılan sitenin en popüler sayfalarına yönlendiren kısa yol bağlantıları şeklinde, adres satırının sağ tarafında görünerek, kullanıcılara kolaylık ve hız sağlayacak.

Yandex.Browser, 1.5 sürümüyle yeni bir yazılım motoru ve Chromium’un 22. Sürümünü kullanacak. Tarayıcının Windows ve Mac OS sürümleri browser.yandex.com.tr adresinden indirilebilir.
ETİKETLER : yandex Yandex.Browser

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics