İnternet 17 ARALIK 2012 / 12:02

Yeni yılda ‘beğenme garantili’ hediyeler

Her zevke hitap eden ürün çeşitliliğiyle hediye seçme özgürlüğü sağlayan SanaHediyemvar.com özel avantajlar sunuyor. Türkiye’de “beğenme garantili hediye” dönemini başlatan sitede belirlenen tutarda hediye çeki armağan etmek artık mümkün. Böylece hediye sahipleri tarz ve ihtiyaca göre alışveriş yapabilecek. Hediye verilecek kişi, giyimden seyahate, elektronikten yemeğe, mücevherden hobiye onlarca marka, onbinlerce seçenek arasından kendi hediyesini kendisi seçebilecek. İstenen hediyeyi ister markanın e-ticaret sitesinden, istenirse de markanın mağazasından almak sanahediyemvar.com sitesinde mümkün.

Hediye çekini harcarken; online bir nokta ise hediye çeki ile istenen ürün alınır, ödeme sayfasına gelindiğinde “sanhediyemvar.com çeki ile ödeme” alanına telefonuna mesaj ile gelen 14 hanelik kodu yazar. O kod sistem tarafından kontrol edilir ve cep telefonuna o anda 6 haneli bir doğrulama kodu gelir. Bu kodu da SHV çek doğrulama alanına girerek, işlem sonuçlandırılır.

Harcama fiziki noktada ise alışveriş tamamlanıp kasaya gelindiğinde, kasiyere ödemenin SHV çeki ile yapılacağını söylenir. Kasiyer SHV sitesine kendisine tanımlanmış kullanıcı adı ve kodu ile giriş yapar, kullanıcı kendisine gelen 14 haneli SHV çek kodunu kasiyere söyler, o da SHV sitesindeki alana kodu girer. O anda hediye sahibinin cep telefonuna 6 haneli doğrulama kodu gelir ve kasiyer bu kodu da sitedeki ilgili alana girer. SHV sistemi tarafından çek onaylanır ve kasiyer normal faturalama işlemine devam eder.

Detaylar için www.sanahediyemvar.com...

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics