Dosya İş Analitiği Çözümleri 27 ŞUBAT 2016 / 15:17

​İş analitiği çözümleri, iş süreçlerine kalite katıyor

Yaşanan teknolojik dönüşüm, şirketlerin yakın ve uzak geleceklerini etkileyecek yenilikler de sunuyor. Elde ettiği verileri daha iyi analiz eden şirketler kârlılık oranını artırırken, rekabette de büyük avantaj sağlıyor.
Teknolojik gelişimler, akıllı cihazlar, sosyal ağlar, nesnelerin interneti ve yazılımlar sayesinde şirketler, kullanıcıların alışkanlıklarını, amaçlarını ve isteklerini görebilecekleri çok büyük miktarda veri elde edebiliyorlar. Elde edilen verilerin doğru analiz edilmesi, kurumun vermesi gereken kararlarda büyük kolaylık sağlarken verilen kararların isabet oranının yükselmesini de sağlıyor.
Bazı şirketlerin yöneticileri KOBİ’lerdeki iş analitiği yatırımı eğilimini takdir ederken, bazıları ise yetersiz buluyor. Rekabet avantajı sağlayan iş analitiği çözümlerinin kullanımında ise Türkiye’nin Avrupa ve ABD ile arasındaki farkı yavaş yavaş kapatmaya başladığı gözlemleniyor.
ETİKETLER : 1061

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN