İş Arayanlar 26 ARALIK 2012 / 13:16

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alımı yapacak

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı,  Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü ve Merkez teşkilatı  birimlerinde görevlendirilmek üzere uzman yardımcısı pozisyonunda personel alımı gerçekleştirecek.

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünde 'Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı' kadrosunda 11 kişi, merkez teşkilatlarında ise 'Sanayi ve Teknoloji Uzman Yardımcısı' kadrosunda 28 kişi olmak üzere toplamda 39 kişilik personel alımı yapacak.

Bugün itibariyle başlayan başvurular 4 Ocak 2013 günü mesai bitimine kadar internet ortamı üzerinden doldurulacak olan başvuru formu ile bakanlığa iletilecek. Bakanlığa elden ya da posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacak.

Yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacak sınavda yazılı sınavlar 27 Ocak 2013 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilecek.

Personel alımı ile ilgili duyuru ve başvuru formlarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 

Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı Kadrosu Başvurusu

Sanayi ve Teknoloji Uzman Yardımcısı Kadrosu Başvurusu

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN