Dosya İş Uygulamaları Bulutta Şekilleniyor 10 ARALIK 2012 / 11:29

İş uygulamaları bulutta şekilleniyor

İnternetin gelişimi ve yaygınlaşması, bulut bilişim çözümlerini de tetikledi. İyi bir iletişim aracı bulan şirketler, daha önceleri kendilerine külfet olarak gördükleri neredeyse tüm altyapıları “dışkaynak” yöntemiyle kendilerinden ulaştırdılar. Geleneksel iş uygulamaları da bu akımdan doğrudan etkilenerek ucuzlamaya, kolay erişilebilir olmaya ve her ölçekten şirkete yardımcı olmaya başladı.

Salesforce.com gibi şirketler ortaya çıkarak iş uygulamalarında dev olarak saydıklarımıza kafa tutar hale geldi. Bu durum bulutun, işi sunan şirketleri de dönüştürdüğünü, yeni nesil çözümlerin hangi yöne gideceğini de bizlere gösterdi.
“Şirketler iş uygulamalarını buluta taşırken nelere dikkat etmeli? Bulut üzerinden servis sağlayan şirketler stratejilerini nasıl belirlemeli? Türkiye’deki bulut pazarının gelişimi ve iş uygulamalarına etkileri nelerdir?” sorularına cevap aradığımız dosyamızda sektörün nabzını tutmaya çalıştık.
ETİKETLER : Dosya Sayı:899

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN