Dosya İş Zekasında Son Trendler 14 KASIM 2016 / 17:05

​Hızlı ve doğru karar al, rekabete öne geç!

Rekabet ortamının kendini her geçen gün biraz daha fazla hissettirdiği günümüzde yöneticiler daha hızlı ve daha doğru kararlar almak zorundalar. Bu kararları alabilmek için ise ihtiyaçları olan en büyük aracı ise doğru bilgi oluşturuyor. İletişim araçlarının geliştiği ve çeşitliliğinin arttığı günümüzde doğal olarak kurumlara akan veri miktarı da sürekli bir artış gösteriyor. Bu verilerin değerlendirilebilmesi açısından iş zekası uygulamalarına olan ilgi her geçen gün artıyor.
İş zekası uygulamalarına artık sadece büyük kuruluşlar değil, orta katmandaki şirketlerin de ilgisi artıyor. Tabii bu yatırımları yaparken yöneticilerin dikkat etmesi gereken noktalar da var. Birinci noktayı bugünkü ve yarınki ihtiyaçların doğru tespiti oluşturuyor. Tabii bunun için işin uzmanı bir şirket ile birlikte çalışmanın ve danışmanlık almanın gerektiğini ise söylemeye gerek yok bile. Tüm karar verici yöneticilerin de bu yatırımlara inanması ise işin olmazsa olmazı.
ETİKETLER : 1096
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN