Dosya İş Zekasında Yenilikler 03 NİSAN 2016 / 15:08

Stratejik başarının yolu iş zekasından geçiyor

İş zekası, kurumların geçmişini ve bugününü analiz ederek, geleceğe ışık tutuyorlar. İş zekası uygulamaları kurumlar arasında günden güne yaygınlaşırken, bu alana yatırım yapmayı planlayan şirketlerin sayısı da artmakta.
Kurumlar, gelecek planlarını yaparken sadece tahminlerden yola çıkarlarsa sonucunda büyük bir hüsrana uğrayabilirler. Geliştirilecek olan stratejilerin isabet / doğruluk ihtimallerinin artırılması için şirketin, çalışanların ve müşterinin sadece bugününü değil, dününü de incelemek gerekiyor. Bunun yolu da elbette ki raporlama ve analiz uygulamalarından geçiyor. Günümüzde pek çok şirket iş zekası uygulamalarına yatırım yaparak strateji planlamada avantaj sağlarken, kârlılığını artırmada ve büyümede etkilerini görebiliyorlar.
ETİKETLER : 1066

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN