Dosya Kamu ve BT Yaklaşımları 07 EYLÜL 2015 / 01:39

KAMUYA ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI EĞİTİM VERİLİYOR

Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Sertan Selçuk

Kaspersky Lab olarak hedefimiz kamunun ihtiyaçlarına uygun olarak çözümlerimizi bir bütün halinde anahtar teslim olarak sunabilmek ve ayrıca gerekli olan teknik destek hizmetlerini bizzat Ankara'da uzman kadromuzla sağlamak.

Tüm kamu müşterilerimize ücretsiz ve sınırsız sertifikali eğitim sağlıyoruz. Ayrıca belli bir sayının üzerindeki kurumların kurulumlarını Kaspersky olarak bizzat kendimiz üstleniyor ve teslim ediyoruz. Bunun da ötesinde uzman teknik kadromuzla, oluşabilecek tüm teknik sıkıntılara uzaktan ya da yerinde müdahale edip çözüm sağlayabilecek durumdayız.

Kamuda güvenlik algısının geçmişe göre gelişmesi bizim için heyecan verici ancak birçok nedenden dolayı kullanılan sistemler ve yazılımlar hâlâ yeni değil ve yetkisiz kullanımlardan dolayı tehditlere oldukça açıklar. Kurulum öncesi uzmanlarımız tarafından detaylı bilgilendirme yapılıyor ve donanımsal/yazılımsal eksiklikler liste halinde müşteriye sağlanıyor. Kurulum sonrasında ilgili kullanıcılar zaten tarafımızdan eğitilmiş oldukları için olası problemlerde bize pek fazla iş düşmüyor.

 

 
ETİKETLER : 1037

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN