e-toplum Kamu 18 MART 2017 / 14:56

​Endüstrinin geleceği WIN Eurasia Automation'da

WIN Eurasia Automation 2017, 16-19 Mart 2017 tarihlerinde TÜYAP'ta sektörü bir araya getirdi. Toplam dokuz salonda, Otomasyon Eurasia, Hydraulic&Pneumatic Eurasia, Electrotech Eurasia ve CeMAT Eurasia fuarlarını bir araya getiren WIN Euroasia Automation, Endüstri 4.0 Çözüm Ortağı Siemens'in yanı sıra ENOSAD, AKDER, İSDER ve ETMD'nin katkılarıyla sektördeki yeniliklerin paylaşılmasını sağladı. 35 ülkeden bin 336 katılımcıyı ağırlayan WIN Eurasia Automation, geleceğin fabrikalarına yönelik doğru çözümlere ulaşmak isteyen ziyaretçiler için bölgenin önde gelen platformu konumunda. Etkinlikte, entegre imalat süreçlerine yönelik otomasyon teknolojileri, elektrik ve elektronik teknolojileri, hidrolik ve pnömatik sistemleri ve intralojistik çözümler konusunda en son gelişmeler sunuldu. 
WIN Eurasia Automation, Endüstri 4.0'ın Türkiye'deki gelişimine de katkıda bulunuyor. Bölgenin tek otomasyon fuarı olan WIN Eurasia Automation, katılımcıların geleceğin fabrikalarına dönük yeniliklerini sergilediği kapsamlı bir platform. 2017 etkinliğinde de WIN Eurasia Automation'ın deneyim ve vizyonu, Dijital İşletmeler ve Endüstri 4.0 konusunda Siemens'in katkı ve tecrübesiyle daha da gelişti. "Endüstri 4.0 Çözüm Ortağı" olarak Siemens Türkiye tarafından desteklenen WIN Eurasia Automation 2017, sektör için önemli bir fırsat sundu.
WIN Eurasia Automation süresince Ekonomi Bakanlığı Alım Heyeti Programı kapsamında Bulgaristan, Rusya, Bosna Hersek, Fas, Kosova, Tunus, Nijerya, Lübnan, Güney Afrika ve Slovenya'dan satın  almacılar ağırlandı. Hannover Fairs Turkey tarafından gerçekleştirilen satın almacı programı kapsamında da Sırbistan, Mısır, İsrail, Yunanistan, Kongo, Cezayir, İran, Sudan, Fransa, Lübnan, Uganda, Çek Cumhuriyeti, Irak, Ürdün ve Umman'dan 200 alıcı fuarı ziyaret etti. Sanayi ve ticaret odaları, meslek odaları, federasyonlar gibi kurumlarla işbirliği ile Türkiye'nin dört bir yanından 90'ın üzerinde  Anadolu delegasyonu da fuarı ziyaret etti.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics