e-toplum Kamu 12 MART 2017 / 15:12

1 milyar e-arşiv fatura düzenlendi

E-dönüşüm sektöründeki yatırımlarla Türkiye dijitalleşiyor. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) 2016 yılı verilerine göre, yıllık düzenlenen e-fatura adedi 170 milyon 673 bin 313, e-arşiv fatura adedi ise 1 milyar 5 milyon 239 bin 719 oldu. Zarf sektöründe 20 seneyi aşan tecrübesiyle Doğan Zarf da e-dönüşüm alanında hizmet veriyor. GİB’den aldığı onaylarla Doğan E-Dönüşüm Hizmetleri olarak e-fatura, e-defter ve e-arşiv hizmetleri sunmaya başlayan şirket, hizmet ve çözümleriyle müşterilerine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak.
Zarf sektöründe 35 ülkeye hizmet veren Doğan Zarf, e-dönüşüm sürecinde yeni bir şirket ile bu alanda faaliyet gösterme kararı aldı. Doğan Zarf bünyesinde faaliyet gösteren Doğan E-Dönüşüm Hizmetleri; uzman kadrosu, Ar-Ge gücü ve teknolojisi ile e-fatura, e-defter ve e-arşiv alanında fırsatlar sunuyor. Doğan E-Dönüşüm Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Doğan, “Zarf sektöründe 20 yılı aşkın süredir çalışmalarımızı yürütüyoruz. Güçlü yerli sermayemiz sayesinde bu alandaki yatırımlarımızı ve tecrübemizi e-dönüşüm alanına taşıyarak, sektörün öncüsü olmayı hedefliyoruz. E-fatura, e-defter ve e-arşiv çözümlerimiz ile müşterilerimize ve ülkemize katkı sağlamak üzere yola çıktık. Müşteri memnuniyetimizi güven ile harmanlayacak ve yenilikçi teknolojilerimizi kullanıma sunacağız” dedi.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN