e-toplum Kamu 26 ARALIK 2015 / 14:24

Ankara Startup Zirvesi beş yaşında

Türkiye’nin önde gelen girişimci-yatırımcı buluşturma platformu Ankara Startup Zirvesi, 27-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Bilkent Üniversitesi’nin MSSF salonunda beşinci yılını kutlayacak ve ziyaretçilerini ağırlayacak. Bilkent Genç Girişimciler Kulübünün düzenleyeceği Ankara Startup Zirvesi 16’, Türkiye ve Silikon Vadisi’nin girişimcilik ve iş dünyasının önemli isimlerinin olduğu kadar, kamudan da üst düzey isimlerin yer alacağı bir etkinlik olacak. 
Beşinci yıla özel 2 gün boyunca gerçekleştirilecek etkinliğin ana sponsorluğunu Bilkent Cyberpark ve EnerjiSa üstlenirken, katılımcıların teknoloji dünyasından haberdar olmasını sağlamak amacıyla Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinin yeni ürünlerini sergilediği Startup Lounge alanı kurulacak. Ankara Startup Zirvesi’nin proje başvuru formuna ve katılımcı biletlerine www.ankarastartup.com adresinden ulaşmak mümkün. 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN