e-toplum Kamu 27 AĞUSTOS 2016 / 09:48

Başvurular için son gün 31 Ağustos

Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren ve büyüme hedefi olan şirketlerin, Deloitte Türkiye’nin bu yıl 11'inci kez düzenleyeceği “Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Program”ına aday olmak için 31 Ağustos'a kadar başvurularını yapmaları gerekiyor. http://fast50.deloitte.com.tr/nomination-form-entry.aspx sitesinde detayların yer aldığı program, Deloitte’un küresel bazda yürüttüğü ve son 4 yılda en hızlı büyüyen, cirosunu en hızlı artıran teknoloji şirketlerini tespit edip tanıttığı bir çalışma olmakla kalmıyor. Programda Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi belirlenerek, Deloitte’un uluslararası “Teknoloji Fast 500” programına katılmaya da hak kazanıyor. Böylece her ölçekte Türk şirketi, potansiyeli ile küresel başarılara imza atma fırsatı elde edebiliyor. 
“Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Program”ına katılmak isteyen ve en az 4 yıldır faaliyet gösteriyor olması gereken şirketlerin, kendi teknolojisini üreten ve faaliyet gelirinin büyük bir çoğunluğunu bu teknolojiden sağlayan, problem çözmede ileri teknolojiyi kullanan ve teknoloji konusunda Ar-Ge yatırımları yapan teknoloji şirketleri olması önemli bir kriter olarak öne çıkıyor. Türkiye bazlı ve genel merkezi de Türkiye’de olan şirketlerin başvurabileceği programda, faaliyet gelirinin 2012 yılında en az 50 bin avro, 2015 yılında ise en az 800 bin avro olması da diğer şartlar arasında kendini gösteriyor. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN