e-toplum Kamu 13 ARALIK 2015 / 15:08

ERP Komitesi, İzmir’in dönüşüm süreçlerini değerlendirdi

ERP Komitesi’nin İzmir’deki ikinci toplantısı 28 Kasım günü gerçekleştirildi. Norm Civata ev sahipliğinde, ERP Komitesi İzmir temsilcisi Bakioğlu Holding A.Ş. Denetim Müdürü Fatih Güllükaya ve ERP Komitesi Koordinatörü Göker Sarp‘ın katılımıyla düzenlenen toplantıda, İzmir’deki ERP projeleri ve kurumsal dönüşüm süreci değerlendirildi. Toplantıda; kullanıcı istekleri, ERP proje süreci, süreç analizlerinin önemi, şirketlerdeki yönetim kademesinin ERP projelerine bakış açısı, ERP yazılımlarının ambalaj ve demir çelik sektörü başta olmak üzere sektörel uyumluluğu ve çözüm yaklaşımları, İzmir’de ağırlıklı olarak yer alan sektörlerdeki başarı hikayeleri ve başarısızlık faktörleri üzerine görüş alışverişi yapıldı.
İzmir’de yoğun olarak yer alan sektörlere yönelik çalışma grupları faaliyetlerini geliştirerek devam edecek ve yeni dönemde teknik görüşleri içeren kurumsal dönüşüm, ERP, CRM ve iş zekası kullanımı raporlarını yayınlayacak.
İzmir’deki ikinci toplantıya Bakioğlu Holding, Baran Ambalaj, Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Ev Ürünleri, Kocaer Haddecilik, Nas Plastik, Norm Civata, Rultrans, Star Rafineri, Taykon Çelik, TSK, Universal Eyewear, Vodafone gibi kurumların bilgi işlem, satın alma, mali işler ve üretim planlama bölümleri başta olmak üzere tüm departmanlardan olmak üzere toplam 23 kişi katıldı.
Bilindiği üzere, 2012 yılı Şubat ayında Türkiye’deki şirketlerin dünya düzeyinde operasyonel düzene kavuşması ve verimliliğini artırmasına destek olmak amacıyla markalardan bağımsız olarak ERP Komitesi kuruldu. 8 binden fazla ERP kullanıcısı, akademisyen, yönetim danışmanı üyesi ile ERP konusunda farkındalık yaratma, bilinçlendirme ve marka bağımsız danışmanlık hizmetleri üzerine çalışmalarını genişletiyor.
 
ETİKETLER : 1050

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics