e-toplum Kamu 03 EYLÜL 2017 / 23:39

Hayatı kolaylaştıran imza

TÜİK’in 2017 ilk çeyrek yurtiçi turizm verilerine göre; gezi, tatil, toplantı, konferans, kurs, seminer ve fuar gibi nedenlerle toplam 10 milyon 227 bin kişi seyahate çıktı. Ofis dışında, seyahatte olan yöneticilerin yoğun olarak kullandığı e-imza ve mobil imza çözümleri de işlerde kesintisizliği sağlıyor. İzin formları dahil birçok doküman e-imza ile dijital ortamda imzalanırken, böylece onay süreçleri hızlanıyor, zaman ve maliyet tasarrufu elde ediliyor.
E-Güven İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü Ayşegül Tüzün, “Dijital çağda ofis dışında mesai yapan, sahada veya mobil olarak çalışan personel sayısı artıyor. İş hayatında ve özel hayatta hızlı ve güvenli işlem sağlayan e-imza ve mobil imza, günümüzün vazgeçilmezleri arasındaki yerini aldı. Büyük ölçekli, birden fazla lokasyonda çalışanları bulunan veya KOBİ’ler tarafından kullanılan çözümler, iş akışlarının kesintisiz ilerlemesini sağlıyor, tatil günlerinde sınırların ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor” bilgisini verdi.  
E-Güven, Ar-Ge ekibi ile geliştirdiği İmzala-Gönder, Belgepro, PDFSigner, JetOnay gibi ürünleriyle kurumların ve bireylerin daha esnek hareket edebilmelerini sağlıyor. iOS ve Android ile uyumlu JetOnay uygulaması ile kullanıcılar imza gerektiren işlemlerde zaman ve mekan sınırlaması yaşamıyor. Uygulama özellikle KOBİ ölçeğinde ve imza yetkilendirmesine az sayıda çalışanın sahip olduğu yapılarda iş verimliliğini artırıyor.
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics