e-toplum Kamu 30 HAZİRAN 2017 / 11:00

OSTİM’de gündem Endüstri 4.0 oldu

Her yıl bir tema eşliğinde düzenlenen OSTİM İftarında bu Ramazan’ın başlığı; ‘Endüstri 4 Yoksulluk 0 Mümkün mü? Yakın Geleceğe Sorular’ oldu. OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, teknolojinin insan yararına kullanılması gerektiğinin altını çizerken, Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran da şöyle devam etti:
“Açıklanan büyüme rakamları hepimizi mutlu etti. Yüzde 4.4’lük yıl sonu hedefimize de ulaşacağız. OSTİM, savunma sanayii Ankara için çok önemli, savunma sanayiinin kalbi. Başkent sağlık turizminde de çok önemli yerlere gelmeye aday. Bütün Türkiye’yi İstanbul’a toplamanın doğru olmadığını düşünüyorum. Bu anlamda, karşılaştığım bütün devlet büyüklerimizden, bütün bakanlarımızdan rica ediyorum. Sizin de gittiğiniz her yerde bu konuyla ilgili lobi yapmanızı istirham ediyorum.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN