e-toplum Kamu 11 KASIM 2017 / 15:02

Potansiyelini bilişimle keşfet

Bilişimin kaldıraç etkisinden faydalanarak vatandaşlara daha kaliteli, hızlı, doğru ve güvenli hizmet vermek için çalışan tüm bilişimcilerin buluşma adresi olan Kamu Bilişimcileri Derneği'nin her yıl düzenlemekte olduğu Kamu Bilişim Zirvesi bu yıl 16-19 Kasım 2017 tarihlerinde, Antalya’da gerçekleştirilecek.
Gloria Golf Resort Otel’de gerçekleştirilecek olan ve Platin Bilişim’in de sponsorlar arasında yer aldığı zirvede “Potansiyelini Bilişimle Keşfet” başlığı altında kamuda gerçekleştirilen bilişim projelerinin poster sunumları sergilenecek. Yapılacak sözlü sunumlarla da deneyimler paylaşılacak. Aynı zamanda etkili bir sosyal paylaşım ortamı olma görevini de yerine getiren etkinliğe, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda beş yüzden fazla bilişimcinin katılması beklenirken, katılımcı kuruluşlar şunlar oldu.
Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Başbakanlık, Adalet Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Anadolu Ajansı, Afet ve Acili Durum Yönetimi Başkanlığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türk Kızılayı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Diyanet İşleri Bakanlığı, EGO Genel Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü, Gelir İdaresi Başkanlığı,  KOSGEB, PTT, Sosyal Güvenlik Kurumu, Türkiye Şeker Fabrikaları, Türk Paten Enstitüsü, Türk Standartları Enstitüsü.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN