e-toplum Kamu 29 OCAK 2017 / 07:00

TBD İstanbul’da Başkan Tiryakioğlu

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) İstanbul Şubesi Olağan Genel Kurul II. Toplantısı 21 Ocak 2017 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampusu Sinema A Salonu İstanbul adresinde gerçekleştirildi. TBD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Tiryakioğlu olurken, yönetim kurulu üyeleri de Levent Karadağ, Av. Ceyda Akaydın, Cahit Cengizhan, Hüseyin Karayağız, Murat Göçe ve K. Tufan Tekin olarak sıralandı. Yönetim Kurulu yedek üyeleri Murat Demirel, Prof. Dr. Gonca Telli Yamamoto, Yavuz Aras, Doç. Dr. Bilgin Metin ve Kadir Osoydan oldu.
Yapılan seçim ile Denetim Kurulu asil üyeleri Ahmet Ayvalı, Yrd. Doç. Dr. Taner Arsan ve Makbule Yurdaer olurken, Denetim Kurulu yedek üyeleri Ekrem Eyüpoğlu, Recep Osman Circi ve Sevilay Özdemir Güven olarak sıralandı. Onur kurulu asil üyeleri Prof. Dr. M. Erdal Balaban, Prof. Dr. Ahmet Lütfi Orkan ve Ahmet Tosunoğlu olurken, Onur Kurulu yedek üyeleri Osman Vedat Şarapcı, Polat Kutnay ve Osman Arslan Tunçelli oldu.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN