e-toplum Kamu 30 EYLÜL 2017 / 11:33

Üçüncü toplantı 2018’de Türkiye’de olacak

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi’nin (PTT A.Ş.) çalışmaları sonucunda dünyanın dört bir yanından posta sektörü CEO’larını bir araya getiren Dünya Posta Birliği CEO Forumu önümüzdeki yıl Türkiye’de yapılacak. Söz konusu karar, PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü, aynı zamanda Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı Kenan Bozgeyik’in de katılımıyla Moskova’da 17-19 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen 2. Dünya Posta Birliği CEO Forumu’nda alındı. Zirvenin Paris ve Moskova’nın ardından Türkiye’de yapılacak olması Moskova’da düzenlenen bir basın toplantısı ile duyuruldu. PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, “3. Dünya Posta Birliği CEO Forumu’nun 2018 yılında ülkemizde düzenlenecek olması bizi son derece memnun etmiştir” dedi.
Bu yıl Rusya Federasyonu Posta İdaresi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2. Dünya Posta Birliği CEO Forumu, “Çok Boyutlu Büyümeyi Yönetmek: Posta Stratejisinin Nasıl ve Nedenleri” temasıyla gerçekleştirildi. Forumda Kenan Bozgeyik, “Güven Yeterli Midir? Posta İdareleri için Yeni İş Kanalları” başlıklı panele konuşmacı olarak katıldı. Bozgeyik, Moskova’daki temasları çerçevesinde Rusya Federasyonu Posta İdaresi CEO’su Nikolay Podguzov ile ikili görüşme de gerçekleştirdi. Görüşmede, başta e-ticaret olmak üzere işbirliği yapılabilecek alanlar üzerinde duruldu. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN