e-toplum Kamu 18 HAZİRAN 2016 / 12:14

Unico Sigorta Dijitalleşme Platformu 2K

Unico Sigorta, yeni projesi 2K Acente Merkezli Dijital Sigortacılık Platformu’nu tanıttı.
Hem müşterilere hem de acentelere yeni platformdan hizmet vermeye başlayan Unico Sigorta, acenteleri merkezine alan dijitalleşme stratejisi ile yeni projelere imza atmaya devam ediyor.
Platform detayları ile ilgili bilgi veren Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu; “Dijitalleşme en önemli gündem maddelerimizden birisi ve ilk günden beri dijitalleşmeyi acentelerimizle birlikte yapacağımızı vurguluyoruz. Bu stratejimizin ve uzun süren çalışmalarımızın meyvelerini toplamaya başlıyoruz” dedi. 
“Dijital dünya artık hayatımızın çok önemli bir parçası. Bundan kaçmak ya da uzak durmak artık mümkün değil. Bununla birlikte her acentenin bu konuda yatırımlar yapması da beklenemez” diyerek açıklamalarına devam eden Cenk Tabakoğlu, şunları söyledi:
“Bizim stratejimiz dijital dünyada aktif olarak yer almak ve buradaki fırsatları acentelerimize sunmak. Bunu yaparken müşterilerimize yaşattığımız deneyimin de mümkün olduğunca basit ve kullanıcı dostu olmasını sağlamak için önemli çalışmalar yaptık ve bu konuda çok iddialıyız. Ürün ve hizmetlerimizi dijital kanallardan müşterilerimiz ile buluşturmanın yanında, acentelerimizin daha kolay satış yapabilmesini sağlayacak ve günlük operasyonel yüklerini azaltacak yeni platformumuzu da devreye aldık. Hızlı Teklif, Kampanya Yönetimi Sistemi ve Gelişmiş Hasar Hizmetleri ile acentelerimize günlük işlerini kolaylaştırmayı ve bu sayede satışa daha çok zaman ayırabilmelerini sağlamayı vadediyoruz.”
 
ETİKETLER : 1077 Unico Sigorta
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN